معرفی وب سایت‌هایی برای دانلودرایگان تصاویر (بخش سوم)معرفی وب سایت‌هایی برای دانلودرایگان تصاویر (بخش سوم)

معرفی بیش از 40 تا از بهترین وب سایت هایی برای دانلود رایگان تصاویر باکیفیت و رایگان

در این مقاله زمیوس در بخش دوم در ادامه مقاله بخش اول وب سایت های دانلود تصاویر و بخش دوم وب سایت های دانلود تصاویر در مورد بهترین سایت هایی که می توانید تصاویر با کیفیت برای کار و وب سایتتان دانلود کنید را به صورت خلاصه و با معرفی امکانات و لینک وب سایت ها معرفی کنم.

 

OpenPhoto

OpenPhoto

 این سایت یک پلتفرم اشتراک عکس برای تصاویر با کیفیت و تحت لایسنس Creative Commons است.  هر عکسی را دانلود کردید حتما نگاهی به قسمت قوانین و مقررات آن بیندازید زیرا برای هر عکس می‌تواند متفاوت باشد.

 

IM Creator Free

IM Creator Free

 IM Free یک قابلیت جدید IM Creator است و مجموعه ای رایگان برای استفاده های تجاری است.  لایسنس و قوانین هر عکس را به دقت بخوانید زیرا بعضی از تصاویر نیاز به ذکر کردن منبع دارند.


Magdeleine

Magdeleine
 

یک سایت خوب دیگر برای تصاویر استاک که به جای اینکه فقط بر اساس دسته بندی ها یا لایسنسها جستجو کنید می توانید در آن با استفاده از رنگ غالب در عکس هم جستجو کنید که این یک قابلیت بسیار ارزشمند برای طراحان است.


Public Domain Archive

Public Domain Archive
 

 Public Domain Archive اختصاصاً برای تصاویر رایگان استاک نیست  و یک مجموعه بزرگ از تصاویر استاک بدون کپی رایت دارد.  با اپلود هفتگی آن مطمئناً شما تصویر مورد نظرتان را پیدا خواهید کرد.


Startup Stock Photos

 این وبلاگ تامبلری  یک مجموعه گلچین شده از عکس های با کیفیت استاک برای استفاده شخصی و تجاری است.  است همانطور که از نامش مشخص است مخصوصاً برای استارتاپ ها عالیست و البته رایگان هم است.


RGBStock

RGBStock

به صورت رایگان آن در این سایت ثبت نام کنید و شروع به دانلود عکس های رایگان استاک کنید.  تعداد زیادی تصویر با کیفیت شامل عناصر گرافیکی و illustration رایگان،  والپیپر و پس زمینه وجود دارد.  شما میتوانید از این عکس ها برای وب سایت، فایل های ارائه و فیلم ها استفاده کنید تا زمانی که شرایط و لایسنس آنها را رعایت کنید.


Death To The Stock Photo

Death To The Stock Photo

 یک راه استفاده مفید از ایمیلتان!  با عضویت در آن شما هر ماه در ایمیل  تصاویر جدید را دریافت می کنید.   این سایت توسط افراد  Allie و David  با هدف " خلاص کردن جهان از شر تصاویر زشت استاک"  ساخته شده است.


A Digital Dreamer

A Digital Dreamer

 A Digital Dreamer یک منبع رایگان گرافیک برای همه در زمینه دیزاین است.  تصاویر ۱۰۰ درصد برای هر نوع استفاده رایگان هستند ولی نباید عکس ها را خودتان دوباره منتشر کنید یا برای پروژه های غیر قانونی و غیر اخلاقی استفاده کنید.


Turbo Photo

Turbo Photo

 بیش از ۲۰۰۰ عکس استاک در این سایت در دسترس قرار دارند.  تصاویر در ده موضوع مختلف شامل فعالیت ها،  حیوانات، شهرها، غذا  و Landscape دسته بندی شده اند.  شما می توانید از این تصاویر برای هر نوع استفاده شخصی و تجاری استفاده کنید به شرطی که برای آنها یک لینک بازگشت به این سایت قرار دهید.


PhotoEverywhere

PhotoEverywhere

 اگر پروژه ای درباره سفر داری این سایت اختصاصاً برای همین موضوع است.  تمام عکس ها برای دانلود و هر نوع استفاده رایگان هستند.  بیش از از ۳۰۰۰ عکس رایگان با تم سفر به وجود دارد که می توانید از میان آن ها انتخاب کنید.  اگر صاحب یک وبلاگ سفر هستید این سایت بهترین دوستتان خواهد شد.


StockMedia

StockMedia

 StockMedia یک سایت رایگان و خلاق برای عکس های استاک است که عکس‌ها و گرافیک ها را برای پروژه های شما فراهم می کند. برای دسترسی به هزاران عکس رایگان آن می توانید ثبت  کنید.


FreePhotoBank

FreePhotoBank

 عکسهای رایگان بیشتری احتیاج دارید؟  این سایت یک منبع رایگان دیگر است.  عکس ها با لایسنس creative common ارائه میشوند اما شما موظفید یک لینک بازگشت این سایت را در وب سایت خودتان قرار دهید.


FreeDigitalPhotos

FreeDigitalPhotos

 FreeDigitalPhotos عکس های رایگان و پرمیوم استاک و illustrations ارائه می دهد.  یک مجموعه خوب از تصاویر royalty-free برای استفاده شخصی و تجاری با قابلیت خرید کیفیت های بالاتر آن عکس ها با قیمت معقول نیز وجود دارد.


Big Foto

Big Foto

Big Foto یک اینترفیس ساده اما گستره بزرگ از تصاویر با کیفیت دارد که در موضوعات مختلف دسته بندی شده‌اند. تمام تصاویر برای استفاده شخصی و تجاری رایگانند با این حال آنها درخواست کردند که تا حد امکان منبع را ذکر کنید.


FreeStockPhotos

FreeStockPhotos

یک سایت نسبتاً ساده ولی دارای هزاران عکس با کیفیت و رایگان.  می ‌توانید دنبال عکس موردنظرتان در بین Top 10 تصاویر نیز بگردید.  قوانین کپی رایت مختلفی برای عکس ها وجود دارد که لازم است به دقت هرکدام را بخوانید.

جهت ثبت پیام باید در سایت عضو شوید و یا وارد سایت شده باشید .
ورود به حساب کاربری / ایجاد حساب کاربری
کار با Built-in Functions در پایتون (2)

کار با Built-in Functions در پایتون (2)

در این مقاله زمیوسی در بخش آموزش قصد داریم در مورد کار با Built-in Functions در پایتون صحبت کنیم. شما قبلاً با محبوب ترین تابع در پایتون یعنی ()print آشنا شدید.

Cheat Sheet در پایتون - مبانی پایتون (1)

Cheat Sheet در پایتون - مبانی پایتون (1)

پایتون 3 یک زبان برنامه نویسی واقعا همه کاره است که دوستش دارم هم برای توسط توسعه دهندگان وب web developers، دانشمندان داده data scientists و ...

10 وب سایت برای حل تمام سوالات مربوط به برنامه نویسی

10 وب سایت برای حل تمام سوالات مربوط به برنامه نویسی

در این مقاله زمیوسی، قصد داریم در مورد 10 سایت که برای حل تمام سوالات مربوط به برنامه نویسی شما صحبت کنیم. در هنگام یادگیری برنامه نویسی یا توسعه یک نرم افزار ....

APEX_ZIP : مدیریت فایل های Zip از PL/SQL

APEX_ZIP : مدیریت فایل های Zip از PL/SQL

در این قسمت از آموزش مقاله زمیوس در بخش دیتابیس قصد داریم مجدد با یکی از قابلیت های APEX آشنا شویم در این مقاله با استفاده از پکیج APEX_ZIP ...